tasuta transport alates 59 EUR ostust

JÄLGI MEID: InstagramFacebook

Kerge juukselakk 300ml

27,10 €
216.80 €/kg

Kerge juukselakk Light&Flexible annab juustele kerge ja elastse hoidvuse, mis tagab juustele loomuliku liikuvuse ja sära. Täiuslik toode, mis välistab jäiga või kleepuva soengu. Kerge lakk ei koorma juukseid.
Kerge juukselakiga ülepihustatud juuksed jäävad loomulikud ja elavad, lakk on juustest kergelt väljakammitav. Hoiatus: Tuleohtlik. Vältida silma sattumist. Toode on surve all. Mitte avada ega põletada. Hoida tule eest ja kasutamisel mitte suitsetada, kuni juuksed on täiesti kuivanud. Mitte hoida temperatuuril üle 120°F. Hoida laste eest. Kasutada ainult vastavalt kasutusjuhisele. Mitte sihipärane kasutamine võib põhjustada raskeid kahjusid. Eriti tuleohtlik. Surve all olevat aerosoolpakendit hoida eemal nii kuumuse, kuumade pindade kui avatud tule eest. Mitte suitsetada. Mitte pihustada avatud tulle või muudesse süüteallikatesse. Mitte avada, ka pärast pakendi tühjenemist. Hoida eemal päikesekiirguse eest. Hoida temperatuuride eest alates 50°C. Hoida laste eest.
ALCOHOL DENAT.BUTANEISOBUTANEPROPANEOCTYLACRYLAMIDE/ACRYLATES/BUTYLAMINOETHYL METHACRYLATE COPOLYMERAMINOMETHYL PROPANOLPEG-12 DIMETHICONEAQUA (WATER)PARFUMBENZYL SALICYLATECITRONELLOLLIMONENEALPHA-ISOMETHYL IONONEHEXYL CINNAMALBUTYLPHENYL METHYLPROPIONALLINALOOL
Jäta hinnang

Seda lehte kaitseb reCAPTCHA ning kehtivad Google Privaatsuspoliitika ja Kasutustingimused.