VABANDAME! SEOSES VIIRUSE LEVIKUGA EI OLE VÕIMALIK KAUBALE ISE JÄRELE TULLA. PÜSIME TERVED! @andbeauty.eeInstagramFacebook

Kes me oleme?

Lugu sai alguse aastal 2008, kui Lumene bränd otsis endale Eestis eksklusiivset maaletoojat. Meie asutaja Ave, kellel oli juba sel ajal üle 10 aasta kogemust iluvaldkonnas, pälvis esindusõiguse ja nii avatigi ilubrände maaletoov ettevõte MG Beauty. Aastatega liitus meeskonnaga palju iluentusiaste ja –professionaale, kes oma tooteid tunnevad ja kliente valikute tegemisel alati aitavad.

2014. aastal ühinesid meiega professionaalsed juuksurid ja kosmeetikud, mil avasime Tallinna suurima ilusalongi Hairlook.

Meie ainuesindada Eestis on juba üle 20 erineva brändi: Lumene, Dr Irena Eris, Lily Lolo, Cutrin, Tahe, Amika, Macadamia, Sachajuan ja veel mitmeid teisi, mida me ise armastame.

2019 sai MG Beautyst & beauty! Miks? Tundsime, et tahame olla rohkem oma imeliste klientide nägu ja tegu. Seetõttu oleme kõik oma brändid ja parfüümid 11 aastat hiljem kaunilt paigutanud meie uude e-poodi & beauty, kus shoppamine on kiire ja mugav, et jääks rohkem aega elu nautimiseks.

Soovime inspireerida ja julgustada naisi rõhutama oma tõelist ilu, sest #loomulikonilus ja loodame, et meie ilutooted aitavad seda paremini rõhutada ning annavad enesearmastusele vunki juurde.

 

Mõnusaid ilunaudinguid,

& beauty