Avaleht Kes me oleme

Kes me oleme?

& beauty – sinu loomuliku ilu teejuht

Ilu vundamendiks on terve ja elurõõmus elustiil! Meie eesmärk on inspireerida naisi hindama enda sisemist loomulikku ilu ja isikupära. Usume, et omanäolisus on rõhutamist väärt ja soovime, et igaüks julgeks katsetada erinevate ilutoodetega. Ainult nii leiad tooted, mis tekitavad sinus selle õige “see olengi mina!” tunde.

Pikaajaline kogemus

Oleme ilubrände Eestisse toonud ja edasi müünud juba üle 10 aasta ning esindame mitutkümmet rahvusvahelist brändi, nende seas: Lumene, Dr Irena Eris, Lily Lolo, Cutrin, Tahe, amika, Macadamia, Sachajuan ja teised. Lisaks müüme edasi üle 240 tuntud ilubrändi, mille valik kasvab kiires tempos, et pakkuda teile alati parimat. Maaletoojana suudame pakkuda Sulle alati parimat hinda ning brändide värskeimat ja suurimat tootevalikut.

Usaldusväärne ja kiire

Omades pikaajalist kogemust iluvaldkonnas ja müües vaid Eestis, suudame pakkuda koduturul usaldusväärset ja kvaliteetset teenindust. Panustame igapäevaselt meie kiiresse tellimuste komplekteerimisse, klienditoesse ja pakkide saatmisesse. Meile on oluline, et ilulemmikud jõuaksid Sinuni võimalikult kiiresti.

Sina & beauty - unikaalne kombo isikupärast ja ilust.

#loomulikonilus

 

Tõelise iluhooliku uudiskiri!