Avaleht Tellimine

Tellimine

Ilutoodete tellimine & beauty e-poes on lihtne ja mugav.

REGISTREERUNUD KASUTAJA

Kõik registreerunud kasutajad saavad täishinnaga toodetest -5% (välja arvatud parfüümid). Allahindlus kajastub ostukorvis.

TELLIMUSE TEGEMINE

  1. Vali endale sobiv toode ja vajuta tootekaardil „Lisa ostukorvi“ ikoonile. Kui tootel on mitu suurust või värvi, tee oma valik. Ostukorvi lisatud tooteid näed, kui vajutad lehe üleval paremal „OSTUKORV“ ikooni peale.

  2. Kui kõik tooted on valitud, vajuta nupule „OSTUKORVI“, kus saad valida endale tasuta tootenäidiseid tellimusega kaasa. Seejärel näed ostukorvis nuppu „VALI TOOTENÄIDIS“. Seal saab muuta ka toodete koguseid ning kasutada olemasolul sooduskoodi. Kui tootenäidiseid ei soovi, võid vajutada kohe „VORMISTA OST“.

  3. Tellimust vormistades täida palun vajalikud väljad ning vali sobiv tarne- ja makseviis.

  4. Vajutades „Maksma“ viiakse Teid valitud panga lehele ning peale tellimuse eest tasumist vajutage kindlasti „Tagasi kaupmehe juurde“.

  5. NB! Juhul, kui Teie tellimuse esitamine mingitel põhjustel katkeb, suunatakse Teid tagasi eeltäidetud ostukorvi.

    Kauba ostu-müügileping loetakse sõlmituks peale tellimuse esitamist Ostja poolt ja tellimuse kinnituse saamist Müüja poolt. Tellimuse kinnitus saadetakse e-postiga.

IGA TELLIMUSEGA KAASA TOOTENÄIDIS

Ilutoodete valimine võib ilma katsetamata keeruliseks osutuda, selle jaoks soovime sulle võimalikult palju erinevaid tooteid proovimiseks anda. Iga tellimusega saad valida kaasa tootenäidiseid.

- kuni 20€ - 1 tootenäidis

- alates 20€ - 2 tootenäidist

- alates 30€ - 3 tootenäidist

- alates 40€ - 4 tootenäidist

- alates 50€ - 5 tootenäidist

 

Tõelise iluhooliku uudiskiri!