Eriolukorra tõttu võib transport pakiautomaatidesse viibida @andbeauty.eeInstagramFacebook

Kohaletoimetamine

& beauty e-poest tellides saab valida mitme transpordiviisi vahel. Kui tellid üle 49€ väärtuses ilutooteid, siis saadame paki Sulle TASUTA pakiautomaati.

Kui esitad tellimuse E-R enne kella 13.00, jõuab pakk Sinuni 48h jooksul. Kui vormistad tellimuse reedel pärast kella 13.00, laupäeval/pühapäeval või riigipühal, algab 48h transport järgnevast esimesest tööpäevast.

 

PAKIAUTOMAADID

Tellitud tooted jõuavad Sulle sobivaima asukohaga pakiautomaati 48h jooksulalates tellimuse kinnituse saamisest e-kirjana. Külmal perioodil palume valida igaks juhuks seesmisi automaate, et ilutooted võimalikku külma ei saaks. Kui tellitud kaup on pakiautomaadis, saadetakse Sulle telefonile SMSi, mis sisaldab pakiautomaadi avamiseks vajalikku koodi.

 

Pakiautomaatide valiku saad teha järgnevate vahel:

ITELLA SMARTPOST 2,40€

Automaatide asukohad ja kellaajad

Automaatide täitmise kellaajad


OMNIVA 2,40€

Automaatide asukohad

Automaatide täitmise kellaajad


DPD 2,40€

Automaatide asukohad

Automaatide täitmise kellaajad

 

TULEN KAUBALE JÄRELE

& BEAUTY LADU

Tellimusele saad järele tulla meie kontorisse, kui oled saanud e-kirja „Pakk on valmis“. Asume aadressil Peterburi tee 90F-21 (MG Beauty kontor) ning on avatud E-R kell 10.00-16.00. Palume pakile järele tulla 7 päeva jooksul.

 

HAIRLOOK SALONG

Tellimusele saad järele tulla meie salongi, kui oled saanud e-kirja „Pakk on valmis“, sama päeva õhtul alates kell 17.30. Hairlook ilusalong asub Sikupilli keskuses ning on avatud E-L kell 10.00-21.00 ja P 10.00-19.00. Palume pakile järele tulla 7 päeva jooksul.

KULLER

Kauba saad tellida ka kulleriga otse sobivasse kohta. Kuller toimetab paki Sinu tellimuses märgitud aadressini 48h jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest e-kirjana. Kulleriga kättetoimetamise korral helistab kuller Sulle ette ning lepib kokku sobiva aja paki üleandmiseks.

Tellimuse üleandmine toimub vaid tellimuses märgitud ostjale isikut tõendava dokumendi esitamisel. Kolmandatele isikutele toodete üleandmine toimub ainult kokkuleppel Toodete ostjaga.

TÄHELEPANU! Pakendi peal olev triipkood on 14 päevase tagastusperioodi aluseks. Palun säilita see number kaheks nädalaks, juhuks, kui peaksid seda, sel perioodil mingil põhjusel vajama. Kui kuller ei saa kliendiga, telefoni teel, kliendi esitatud vale telefoninumbri tõttu ühendust, saadetakse kaup postkontorisse tagasi ja klienti teavitatakse e-kirja teel, kuidas klient kauba hiljem kätte saab.

Juhul, kui klient ei lähe kaubale järgi, oma valitud kauba toimetamise viisis nimetatud päevade jooksul kaubale järgi, tasub klient E-pole tagastamiskulud.

Kulleri teenusena pakume:

ITELLA SMARTKULLER 4,92€

 

POSTKONTOR

Tellitud tooted toimetatakse Sinu poolt valitud postkontorisse, postkontor saadab paki saabumise kohta väljastusteate. Omniva Postkontor 2,70 https://www.omniva.ee/abi/kaart