tasuta transport alates 59 EUR ostust

JÄLGI MEID: InstagramFacebook

Viking Beauty Secrets

Viking Beauty Secrets sertifitseeritud mahetooted on orgaaniline nahahooldusbränd, mis kasutab Põhja-Euroopa parimaid koostisosi. Usume, et terve nahk on terve keha tunnus.

Kõik Viking Beauty Secrets tooted on valmistatud rohelist energiat kasutades, neil on taaskasutatavad pakendid keskkonnasõbralike klaaspudelite või taaskasutatud materjalidest valmistatud tuubide näol. Hoolime väga ookeanidest ja pooldame mikroplasti mitte kasutamist nahahoolduses, kasutades oma näokoorijas Islandi vulkaanilist liiva. Lisaks annab Viking Beauty Secrets 5% oma kasumist ookeanide ja kohalike randade puhastamise algatustele. 

Kõik tooted on sertifitseeritud Greenlife ECOCERT Cosmos Organic sertifikaadiga. Põhja-Euroopa on keskkonnasõbralik ja ökoprogressiivne piirkond, me propageerime toodete tootmist, mis on vegan, ilma GMO, mürgiste kemikaalide ja loomtestimiseta. Samuti ei ole meie toodetesse lisatud kunstlikke värv- ega lõhnaaineid. Viking Beauty Secrets põhikoostisosadeks on astelpaju, murakas ja pihlakas, mis on tuntud põhjamaised antioksüdandid.

Viking Beauty Secrets

4 Toodet

lehe kohta
Määra kasvav suund
 1. Öökreem orgaaniline 30ml
  VIKING BEAUTY SECRETS
  Öökreem orgaaniline 30ml
  41,90 €
 2. Silmakreem orgaaniline 15ml
  VIKING BEAUTY SECRETS
  Silmakreem orgaaniline 15ml
  31,90 €
 3. Näokoorija orgaaniline 60ml
  VIKING BEAUTY SECRETS
  Näokoorija orgaaniline 60ml
  26,90 €
 4. Päevakreem orgaaniline 30ml
  VIKING BEAUTY SECRETS
  Päevakreem orgaaniline 30ml
  38,90 €

4 Toodet

lehe kohta
Määra kasvav suund