tasuta transport alates 59 EUR ostust

JÄLGI MEID: InstagramFacebook

Lõhnaküünal Chlorophylle 220g

26,95 €
122.50 €/l

Chlorophylle Bougie küünal on austusavaldus Monsieur Vaissieri armastusele looduse, kõigi värvide ja lõhnade vastu. Lopsakad tulbid koos värske vetiveri ja freesia nootidega, loob Chlorophylle küünal teie kodus kõige luksuslikuma tunde.
Esimene küünla põletamise kord on alati kõige olulisem. Selleks, et küünal põleks ühtlaselt, laske esimesel korral küünla pealispinnal ilusasti sulada – see tagab küünla ühtlase sulamise klaasi põhjani. Ärge põletage küünalt järjest üle 4 tunni. Lõigake alati küünla taht enne järgmist põletamist 0,5cm pikkuseks. Küünla tahi lõikamine tagab puhta põlemise ning küünal ei hakka tahmama. Hoidke põlevat küünalt laste ja loomade eest ohutus kauguses! Ärge põletage küünalt tuleohtlike materjalide peal või läheduses! Ärge jätke kunagi põlevat küünalt järelvalveta!
Methyl 3-oxo-2-pentylcyclopentaneacetate, Benzyl benzoate, 1,3,4,6,7,8-hexahydro-4,6,6,7,8,8-hexa methylindeno[5,6-c]pyran 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-octahydro-2,3,8,8-tetr amethyl-2-naphthyl)ethan-1-one. May cause an allergic skin reaction.
Jäta hinnang

Seda lehte kaitseb reCAPTCHA ning kehtivad Google Privaatsuspoliitika ja Kasutustingimused.