VABANDAME! SEOSES VIIRUSE LEVIKUGA EI OLE VÕIMALIK KAUBALE ISE JÄRELE TULLA. PÜSIME TERVED! @andbeauty.eeInstagramFacebook

Valgendav hambapasta Groom Advanced Whitening Meestele 75ml

11,95 €

Kõrgkvaliteetne graanulivaba valgendav hambapasta. Vähendab hambaplekke ning värvi ebaühtlustusi. Tagab värske hingeõhu. Esimene ja ainus hambapasta, mis on disainitud spetsiaalselt meestele! Selle efekt on kohene: pärast pesu koged lisaks kaunile loomulikule hambatoonile ka mõnusat värskuse- ja puhtusetunnet. See on parim hoolitsus, mida oma hammastele pakkuda saad. Erinevalt paljudest teistest hambapastadest on Smilelab hambapasta madala abrasiivsusega ning seega õrn su hammaste vastu! Hambapasta ei sisalda triklosaani ega SLS-i.
Kasuta hambapastat tavapäraselt kaks korda päevas. Parimaks valgendavaks efektiks tuleks toodet kasutada koos SmileLab hambavalgendusribadega.
Hydrated Silica, Sorbitol, Aqua, PEG400, Glycerin, Limonene, CMC, Carrageenan, K12, Sodium Saccharin, Sodium Chlorite, Tetrapotassium Pyrophosphate, Sodium Pyrophosphate, Sodium Methylparaben, Sodium Fluoride 1200ppmF.
Jäta hinnang

Seda lehte kaitseb reCAPTCHA ning kehtivad Google Privaatsuspoliitika ja Kasutustingimused.