VABANDAME! SEOSES VIIRUSE LEVIKUGA EI OLE VÕIMALIK KAUBALE ISE JÄRELE TULLA. PÜSIME TERVED! @andbeauty.eeInstagramFacebook

Isepuhastuv hambahari

11,95 €

Smilelab on toonud turule täiesti uue, innovaatilise, ülitõhusa ning väga maitseka disainiga hambaharjamudeli. Tegemist ei ole aga kaugeltki mitte tavalise hambaharjaga – see on ilutoode, mis kingib sulle kauni naeratuse ning hea tervise! ASC (Advanced Smile Care) tehnoloogia tagab lisaks kohesele valgendusefektile ka suu üldise hügieeni ning värskustunde. Spetsiaalselt välja töötatud harjased kohanduvad igat tüüpi hammaste ning igemetega – see on suurepärane valik ka tundlikematele kasutajatele. Mitmetasandilised harjased ulatuvad nii eesmiste kui tagumiste hammaste vahele, tagades maksimaalse puhtuse. Eriliseks teeb hambaharja aga uudne isepuhastuv süsteem. Smilelab välja töötatud tehnoloogia abil puhastub hambahari ise pärast iga kasutuskorda, eemaldades kõik sinna kogunenud bakterid. Puhtam hambahari – puhtamad, säravamad ning tervemad hambad!
Kasuta tavapäraselt kaks korda päevas oma vana hambaharja asemel. Soovitame kasutada koos Smilelab valgendava hambapastaga, et saavutada maksimaalselt puhas, särav, loomulikult valge ning kaunis naeratus!
plastic, Nylon
Jäta hinnang

Seda lehte kaitseb reCAPTCHA ning kehtivad Google Privaatsuspoliitika ja Kasutustingimused.