VABANDAME! SEOSES VIIRUSE LEVIKUGA EI OLE VÕIMALIK KAUBALE ISE JÄRELE TULLA. PÜSIME TERVED! @andbeauty.eeInstagramFacebook

Hammaste valgendamise ribad Flash™ 10tk

39,95 €

Flash valgendusribad kindlustavad täiusliku tulemuse kõigest 15 minutiga. Jah, see toimib peaaegu nagu võluväel – see on argipäeva maagia! Olgu tegemist tähtsa õhtusöögi, kohtingu, fotosessiooni või peoga – Smilelab Flash hammaste valgendamise ribad ei jäta sind kunagi hätta, garanteerides mugava, kiire ning tõhusa koduse hammaste valgendamise. Smilelab Flash hammaste valgendamise ribasid on äärmiselt mugav kasutada. Tegemist on hetkel turul olevatest kodustest valgendusvahenditest kahtlemata kõige kvaliteetsema, kiirema, tõhusama ning ohutuma võimalusega vaid loetud minutitega luua erakordne tulemus. Sisaldab valgendusribasid, nii alumistele kui ka ülemistele hammastele.
Võta pakist riba, hoia hammastel ettenähtud aja vältel, eemalda riba ning naudi tulemust! Komplektis on 10×2 valmis doseeritud topeltpakikest hambaid valgendavaid ribasid nii ülemistele kui alumistele hammastele. Hoia ühte valgendusriba hammastel 15-20 minutit.
Glycerin, Aqua, Methyl cellulose, Xylitol, EDTA, Sodium chlorite, Citric acid, L-Menthol.
Jäta hinnang

Seda lehte kaitseb reCAPTCHA ning kehtivad Google Privaatsuspoliitika ja Kasutustingimused.