VABANDAME! SEOSES VIIRUSE LEVIKUGA EI OLE VÕIMALIK KAUBALE ISE JÄRELE TULLA. PÜSIME TERVED! @andbeauty.eeInstagramFacebook

Groom Advanced Whitening hambavalgendusribad meestele 10tk

Tavahind 39,90 € Soodushind 35,11 €
Spetsiaalselt meestele mõeldud professionaalsed hambavalgendusribad, mis annavad sulle vastupandamatu naeratuse ning hoolitsevad samal ajal eeskujulikult ka suuhügieeni eest. spetsiaalselt meestele mõeldud professionaalsed hambavalgendusribad, mis annavad sulle vastupandamatu naeratuse ning hoolitsevad samal ajal eeskujulikult ka suuhügieeni eest. Smilelab hambavalgendusribade kasutamine on mugav ning ülimalt tõhus: lihtsalt võta pakist riba, aseta see hammastele, hoia riba hammastel 60 minutit, eemalda ning naudi tulemust! Kõik Smilelab hambavalgendusribad on juba eelnevalt doseeritud– sa ei pea selleks eraldi oma väärtuslikku aega kulutama. Loomulikult valgendav ning sära andev efekt hammastel on kohene. See on must-be vahend enne tähtsat kohtumist, õhtusööki või pidu.
Võta pakist riba, hoia hammastel ettenähtud aja vältel, eemalda riba ning naudi tulemust! Komplektis on 10 valmis doseeritud topeltpakikest hambaid valgendavaid ribasid nii ülemistele kui alumistele hammastele. Hoia ühte valgendusriba hammastel 60 minutit.
Glycerin, Aqua, Methyl cellulose, Xylitol, EDTA, Sodium chlorite, Citric acid, L-Menthol.
Jäta hinnang

Seda lehte kaitseb reCAPTCHA ning kehtivad Google Privaatsuspoliitika ja Kasutustingimused.