tasuta transport alates 59 EUR ostust

JÄLGI MEID: InstagramFacebook

Silver Blond Plus blondeerimispulber 500g

0.00 €/l

Mikrograanulitest üliefektiivne tolmuvaba blondeerimispulber annab kiire tulemuse kõikide blondeerimistehnikatega nii naturaalsete kui ka toonitud juuste puhul. Meeldiva lõhnaga toodet on kerge segada.
Maksimaalse heledusastme saamiseks kasuta pulbri segamiseks mittemetalset kaussi. Sega 25 g blondeerimispulbrit 25 ml Tahe vesinikemulsiooniga (6%, 9% või 12%). Kui saadud heledus ei ole piisav, kasutada segamissuhet 1:2le ehk 25 g blondeerimispulbrit ja 50 ml vesinikemulsiooni. Väga pehmete ja õrnade juuste puhul (nt. põhjamaised juuksed) kasutada 3% ja 6% peroxiidi. Kui tulemus nõuab 9%st toodet, vältida kuumust. Kasutada kaitsekindaid! Toimeaeg: -Tumedate ja paksude juuste puhul 45 min. Kuumus aktiveerib blondeerimist. -Kontrolli jooksvalt juukseid kuni soovitud tulemus on saavutatud. -Loputa juuksed hoolikalt sooja veega ja pese taastava šampooniga. Hoolda erihooldustoodetega.
Potassium Persulfate, Magnesium Carbonate, Sodium Persulfate, Sodium Metasilicate, Ammonium Persulfate,Isohexadecane, Cellulose Gum, Cyanopsis Tetragonalba, Ammonium Phosphate, Sodium Lauryl Sulfate, Magnesium Oxide, Magnesium Peroxide, Tetrasodium EDTA, Silica, Parfum (Fragrance)
Jäta hinnang

Seda lehte kaitseb reCAPTCHA ning kehtivad Google Privaatsuspoliitika ja Kasutustingimused.