tasuta transport alates 59 EUR ostust

JÄLGI MEID: InstagramFacebook

Silendav läikesprei 200ml

24,45 €
122.25 €/kg
Sachajuan`i silendav ja läiget andev sprei on kerge koostisega viimistlustoode, mis annab juustele tekstuuri ja maksimaalse läike ning kaitse juuste kuumtöötlemise vastu.
Täiusliku tulemuse saate kasutades silendavat spreid koos juuksesirgendajaga. Spreid on lihtne juustele kanda ja kerge maha loputada. Enne tarvitamist raputage pudelit tugevasti. Hoiatus: Tuleohtlik. Vältida silma sattumist. Toode on surve all. Mitte avada ega põletada. Hoida tule eest ja kasutamisel mitte suitsetada, kuni juuksed on täiesti kuivanud. Mitte hoida temperatuuril üle 120°F. Hoida laste eest. Kasutada ainult vastavalt kasutusjuhisele. Mitte sihipärane kasutamine võib põhjustada raskeid kahjusid. Eriti tuleohtlik. Surve all olevat aerosoolpakendit hoida eemal nii kuumuse, kuumade pindade kui avatud tule eest. Mitte suitsetada. Mitte pihustada avatud tulle või muudesse süüteallikatesse. Mitte avada, ka pärast pakendi tühjenemist. Hoida eemal päikesekiirguse eest. Hoida temperatuuride eest alates 50°C. Hoida laste eest.
BUTANECYCLOPENTASILOXANEISOBUTANEALCOHOL DENAT.PROPANETRIMETHYLSILOXYPHENYL DIMETHICONEC12-15 ALKYL BENZOATECETEARYL ETHYLHEXANOATEISOPROPYL MYRISTATEPARFUMBENZYL SALICYLATECITRONELLOLLIMONENEALPHA-ISOMETHYL IONONEHEXYL CINNAMALBUTYLPHENYL METHYLPROPIONALLINALOOL
Jäta hinnang

Seda lehte kaitseb reCAPTCHA ning kehtivad Google Privaatsuspoliitika ja Kasutustingimused.