VABANDAME! SEOSES VIIRUSE LEVIKUGA EI OLE VÕIMALIK KAUBALE ISE JÄRELE TULLA. PÜSIME TERVED! @andbeauty.eeInstagramFacebook

Kaitsemask Must S

Hinnang:
100% of 100
18,00 €
Pohjanheimo näomaskide siseosa on valmistatud kahest kihist vett tõrjuvast polüpropüleenkangast ning välisosa on valmistatud puuvillast. Tegemist ei ole meditsiinilise maskiga. Valikus on suurused XS, S, M ja L. Materjal: 100% Puuvill – topelt polüpropüleen filtriga. Painduvad erinevates toonides kummipaelad. Masinpestav 60 kraadiga, triigitav kuni 180 kraadiga, ahjus hooldatav kuni 80 kraadi juures. Sanitaarsetel põhjustel ei saa toodet ümber vahetada ega tagastada. OLULINE INFO! 1.Näomask kaitseb tolmu- ning õhusaaste eest ning hoiab ära juhuslikud puudutused näopiirkonnas. 2.Mask ei asenda kätepesu ja distantsi hoidmist. 3.Soovitav on osta 2 maski, et oleks võimalik igakordse kasutamise järel maski pesta. 4.Mask on korduvkasutatav ning seda tuleks pärast igat kandmist hoida ahjus ca. 20 minutit 80 kraadi juures ning pesta 2-3 korda nädalas. 5.Pese maski enne esmakordset kasutamist. 6.Oluline on maski vahetada, kui see on niiskunud. Mõõdud: kõrgus 13 cm, laius 23 cm.
1. Mask peab olema korralikult näo ees nii, et suu ja nina on kaetud. 2. Läbi maski peab olema mugav hingata. 3. Mask ei tohi olla niiske. Niiske mask tuleb välja vahetada, sõltuvalt valitud materjalist 2-3 tunni järel. Pideva kasutamise puhul kulub ühel inimesel keskmiselt päevas 4-5 maski. 4. Kui mask on korra lõua peale tõmmatud, seda on käega korduvalt kohendatud, katsutud või see on niiskeks läinud, tuleb mask välja vahetada. 5. Kasutamise järel tuleb mask panna kinnisesse plastikkotti, panna otse pesumasinasse või visata prügikonteinerisse. Mitte mingil juhul ei tohi kasutatud maski jätta vedelema. 6. Kui maski kasutatakse korduvalt, tuleb maski pärast kasutamist pesta pesumasinas vähemalt 60 kraadi juures ja pärast üle triikida või panna praeahju 60 kraadise kuumuse juurde.
Polupropüleen + puuvill
Jäta hinnang

Seda lehte kaitseb reCAPTCHA ning kehtivad Google Privaatsuspoliitika ja Kasutustingimused.

Hinnangud
100% of 100
 1. 100%

  Nimi:

  Kokkuvõte: Mask
  Kommentaar: Ei ole
 2. 100%

  Nimi:

  Kokkuvõte: 1
  Kommentaar: Super